Odcinek37 – Fakty Wydarzenia Opinie z Wodzem Thasunke Witko

Dana rura jest do niczego Panie Majster, czyli

TUŻ PRZED KOLONIZACJĄ KOSMOSU

„Halo, halo tu baza księżycowa Reduty Dobrego Imienia! Witamy naszych Słuchaczy w kraju i na obczyźnie z kosmosu”. Jeśli wierzyć w przepowiednie Macieja Świrskiego, to jeszcze za naszego życia, będziemy mogli wziąć udział w wielkiej akcji kolonizacji kosmosu. Słynny Elon Musk już eksperymentuje z nowym silnikiem rakietowym na metan i kto wie, czy za chwilę nie stanie przed nami z tanimi biletami na Księżyc. Najpierw jednak będziemy musieli zmierzyć się z prozą życia, czyli naszymi wadami narodowymi: bylejakością, lenistwem, wieloletnimi zaniedbaniami, brakiem zarządzania ryzykiem, które trzymają nas nisko z nosem przy ziemi. To rzeczywiście także ostatni dzwonek, by uporać się z kosmicznym smrodem, czyli kolejną awarią Czajki-Trzaskowskiego, nieładem medialnym, ideologią LGBT i niesprawnymi sądami.

Tym razem Maciej Świrski i Wódz Thasunke Witko rozpoczęli audycję w Warszawie- a gdzie skończyli o tym za chwilę- nie zostawiając na prezydencie RT i jego ekipie suchej nitki i zarzucając im całkowitą degrengoladę, infantylizm, brak odpowiedzialności i zwyczajną pychę. Bo zdaniem publicystów to są przyczyny kolejnej awarii ściekowej, której i tym razem władze Warszawy nie potrafią same usunąć. Słusznie komentatorzy FWO drżą nad stanem tzw. infrastruktury krytycznej i jej zabezpieczeniem. Awarie i ich skutki w stolicy mają przecież wpływ nie tylko na warszawiaków… Ta nieprawdopodobna, wręcz kosmiczna „niefrasobliwość” Trzaskowskiego daje mu czołowe miejsce wśród innych burmistrzów i prezydentów PO, którzy tworzą wspólny antyrządowy front -„rebelię samorządowców”.

W tym buncie pierwszoplanową rolę wciąż odgrywają media, które zamiast opisywać rzeczywistość- kreują ją m.in. manipulując faktami, nie dochowując rzetelności warsztatu dziennikarskiego. Poza tym są wszechpotężne i bezkarne, bo postkomunistyczne Prawo Prasowe daje im miażdżącą przewagę nad zwykłym człowiekiem i instytucjami stającymi w obronie np. prawdy o historii Polski. Praktycznie nie działa instytucja sprostowania, która nie daje szansy na szybką obronę i przedstawienie prawdy. Dlatego Reduta Dobrego Imienia opracowała obywatelski projekt nowelizacji Prawa Prasowego m.in. skracając radykalnie -do ok. 5 dni- czas oczekiwania na opublikowanie sprostowania. Maciej Świrski zachęca do poparcia tej ważnej akcji i złożenia podpisu pod projektem.

Równolegle z uporządkowaniem tych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania sprawnego państwa kwestii, trzeba zatroszczyć się o udział w kluczowym dla przyszłości Polski najważniejszym projekcie cywilizacyjnym. Mimo, że brzmi on dla wielu nieprawdopodobnie i na pozór może wydawać się szaleństwem, to jednak udział Polski w szerokim spektrum działań zmierzających do kolonizacji kosmosu, jest zadaniem dziejowym i zasługuje na poważne zaangażowanie państwa i jego struktur.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji i złożenie podpisu pod obywatelskim projektem nowelizacji Prawa Prasowego: rdiplad.org/antyfejk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *