Odcinek 35 – Fakty Wydarzenia Opinie z Wodzem Thasunke Witko

Atak na tożsamość, dziedzictwo i kulturę

BROŃMY POLSKI PRZED NEOBOLSZEWIĄ

Trzeba być czujnym, odważnym i gotowym na skuteczne przeciwdziałanie coraz mocniejszej fali agresji i nienawiści przeciw polskości. Politycy muszą podejmować zdecydowane
i odważne decyzje a służby państwowe, działając zgodnie z prawem, zapewnią spokój
i porządek na naszych ulicach. Tego oczekują Polacy, coraz bardziej świadomi nie tylko zagrożeń, ale i misji powstrzymania kolejnej fali zła neobolszewizmu, który atakuje także z… zachodu!

Tym razem Fakty Wydarzenia Opinie, na pozór kasandrycznie, zajmowały się kwestią niepokojów i rozruchów ulicznych, na które jak się wydaje coraz bardziej liczy lewactwo. Zdaniem Macieja Świrskiego, pod którego auspicjami Reduta Dobrego Imienia przygotowała kolejny Raport dotyczą rozruchów w Stanach Zjednoczonych www.anti-defamation.org/aktualnosci/r…konsekwencje/, podobny scenariusz możliwy jest także w Polsce. Służy temu narracja totalnej opozycji, dla której wybory były nieuczciwe. I dlatego lewica i liberałowie nie chcą zaakceptować ich wyniku i tym samym mogą uznać za nielegalną władzę prezydenta Andrzeja Dudy. Stąd już tylko krok od niepokojów społecznych i wyjścia na ulicę. Wódz Thasunke Witko radzi nawołującym do takich siłowych rozwiązań, zwłaszcza jednemu słynnemu mecenasowi, „by sam wyszedł jako pierwszy i najlepiej ze swoimi najbliższymi. My tam natomiast na ulicę nie idźmy!”. Zdaniem komentatorów w przypadku burd i niepokojów ulicznych politycy nie mogą się bać np. o wizerunek Polski w świecie, tylko zdecydowanie i odważnie egzekwować obowiązujące prawo. Tego oczekują od rządzących zwykli, normalni Polacy. Obrony tożsamości, dziedzictwa i kultury. Obrony prawdy i sacrum.

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym Raportem Reduty pt. „Czy agresywny marksizm pokona Stany Zjednoczone?”www.anti-defamation.org/aktualnosci/r…konsekwencje/ dotyczącym rozruchów w Stanach Zjednoczonych.

Jednocześnie prosimy o finansowe wsparcie działań Reduty Dobrego Imienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *