Odcinek 34 – Fakty Wydarzenia Opinie z Wodzem Thasunke Witko

Najpilniejsze zadanie obozu rządzącego

WYKREOWAĆ MODĘ NA POLSKOŚĆ

Demokratyczny wybór dumnych Polaków przyniósł sukces Andrzejowi Dudzie. Jednak zwycięstwo nie było na miarę wdrażanych przez PIS reform, które m.in. upodmiotowiły społeczeństwo i wciąż dają impuls do rozwoju gospodarki. Odpowiedzialność za to spada na zagranicznych i krajowych kreatorów zmasowanej kampanii nienawiści przeciwko urzędującemu Prezydentowi, wobec którego nie zawahano się zastosować mechanizmu tzw. zabójstwa postaci- obrzydliwa okładka tygodnika F. Niestety tradycyjna narracja Andrzeja Dudy nie dotarła do większości żyjącego w sieci najmłodszego pokolenia Polaków. I to właśnie ta grupa docelowa powinna, jak najszybciej, zostać zaszczepiona „modą na polskość”.

Komentatorzy zastanawiali się nad priorytetami II kadencji i zgodnie uznali, że powinna być bardziej dynamiczna, a na pierwszy ogień powinny pójść tzw. twarde i niepopularne reformy. Maciej Świrski uważa, że należy zrealizować „wielki skok infrastrukturalny i pokazać przyszłość Polski jako przyszłość rodzin”. Zdaniem Tasunke Witko bezwzględnie trzeba zacząć od budowy własnego systemu przekazu, bo tylko w ten sposób będzie można pokazać prawdę m.in. o wielkich inwestycjach typu CPK i ich znaczeniu. Narracja obozu prawicy powinna być adresowana precyzyjnie do konkretnych grup odbiorców. I tak „generacja sieci” nie może dostawać wciąż „frazesu z żołnierzami wyklętymi”, ale trzeba bazować na ich doświadczeniach, emocjach i ambicjach proponując im wielką przygodę z polskością. To zdaniem obydwu publicystów jest kluczowe i wymaga niemal natychmiastowych perfekcyjnych działań.

Na zakończenie oberwało się personelowi placówek dyplomatycznych, który zdaniem Wodza Tasunke Witko zamiast utożsamiać się z polityką obozu rządzącego, w większości poparł prezydenta Warszawy.

Maciej Świrski zaapelował do osób popierających Redutę Dobrego Imienia o wsparcie finansowe, tak potrzebne w czasie pandemii. Można tego dokonać w prosty i szybki sposób poprzez PayPal lub BLIK www.anti-defamation.org/wsparcie/. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *